Група компаній Aurum Group, диверсифікована промислова та інвестиційна група, в поточному році вже інвестувала понад 16,1 млн грн у рамках програми модернізації сільськогосподарської техніки, говориться в прес-релізі групи.

«Розвиваючи аграрний сектор, ми плануємо використовувати інноваційні сільськогосподарські технології, а цього року в модернізацію сільськогосподарської техніки ми інвестували більше 16,1 млн грн. Частиною цих коштів є власні ресурси групи, а також банківське фінансування», – повідомила засновник групи Альона Лебедєва.

Сьогодні сільськогосподарські підприємства Aurum Group обробляють понад 12 000 гектарів землі.

«Із 2018 року ПУМБ співпрацює з Aurum Group для фінансування будівництва вантажних вагонів на базі Дизельного заводу, а у 2019 році ми почали співпрацювати з агропромисловими підприємствами групи: банк передав сільськогосподарську техніку на суму 12,4 млн грн на умовах  фінансового лізингу», – сказав керівник департаменту фінансового лізингу ПУМБ Володимир Руденко.

Група компаній Aurum Group була зареєстрована наприкінці 2016 року. Її основні напрямки – інжиніринг, залізничні вантажні перевезення, виробництво насосів, хімічна промисловість, інвестиції в нерухомість та сільськогосподарський сектор. Сьогодні група експортує свою продукцію до країн СНД, Близького Сходу, США та Китаю.

 

open4business