Із початку 2018 року парк вантажних вагонів Аурум Груп збільшено на 22% до 509 вагонів.

Про це повідомив Андрій Жарій, генеральний директор Аурум Груп.

«Із січня поточного року ми суттєво наростили власний парк вантажних вагонів – наш рухомий склад виріс на 92 нових вагони, досягнувши 509 одиниць, – уточнив А. Жарій. Піввагони зроблені на потужностях групи, зокрема, на криворізькому «Дизельному заводі». Таким чином, ми достроково виконали річний план інвестицій у рухомий склад, затверджений на початку року на суму 100 млн грн, але бачимо, що є можливість за результатами року вийти на 100 нових вагонів, тому плануємо ще додатково інвестувати в вагонобудування», – зазначив генеральний директор Аурум Груп.

За словами А. Жарія, темпи будівництва піввагонів, взяті підприємствами Аурум Груп в 2018 році, сумарно перевищують темпи попередніх кількох років, що обумовлено, перш за все, збільшеним дефіцитом напіввагонів на ринку країни: «Вісім тисяч побудованих у поточному році українськими виробниками вагонів не повністю покривають потреби вантажовідправників. На складах гірничозбагачувальних комбінатів країни накопичилися залишки, – близько 700 тис. тонн залізорудної продукції, при нормативі в 150 тис. тонн. В результаті – підприємства не змогли здійснити експортні поставки на сотні мільйонів доларів, що негативно позначилося не тільки на цих виробниках, але може привести і до збитків для економіки України в цілому», – констатував А. Жарій.

Згідно з довгостроковою стратегією розвитку Аурум Груп, протягом 2019-2020 рр. група продовжить збільшувати власний парк вантажних вагонів.