«Благодійний фонд Альони Лебедєвої «Аурум» після звернення головного лікаря Київської міської дитячої клінічної лікарні №1 Юрія Кожари розпочав ремонт приміщень хірургічного відділення клініки.

«Наразі державні і муніципальні дитячі клініки України потребують комплексного модернізування, – зазначила Альона Лебедєва, засновниця «БФ Альони Лебедєвої «Аурум». – Наш фонд спеціалізується на допомозі медичним закладам в оновленні матеріально-технічної бази, і тому на звернення Юрія Кожари ми не могли не відреагувати. Протягом січня 2018 обстежили об’єкт, і з урахуванням першочергових потреб клініки визначили обсяги допомоги», – підкреслила Альона Лебедєва.

За словами головного лікаря, клініка розрахована на 450 ліжок, має наразі 20 спеціалізованих відділень, серед яких: інфекційне, для лікування ГРВІ та їх ускладнень, неврологічне, урологічне, нефрологічне, гемодіалізу, патології новонароджених, хірургічне. На базі лікарні функціонують кафедри НМАПО ім. П.Л. Шупика та дитячий відділ Українського НДІ урології.

«Разом із КМДА ми завершуємо роботи із перетворення нашої клініки в лікарню інтенсивного лікування, – підкреслив Юрій Кожара. –  Але допомога благодійників нам ще вкрай потрібна. Ми вдячні усім представникам фонду за щире бажання допомагати лікарні, і головне – дітям, які передусім і потребують допомоги», – зазначив головлікар.

До речі, міжнародна медична практика свідчить, що незадовільний стан лікарняних палат, старі меблі, застаріла вентиляція, є одними з основних причин, які підвищують рівень захворюваності пацієнтів внутрішньолікарняною інфекцією.

За словами Альони Лебедєвої, вже завершено підготовчі роботи, і фонд приступив до ремонтних робіт.

kp.ua