Федерація роботодавців України за підсумками 2019 року відзначила холдинг Аурум Груп номінацією «Попри кризу» за системне інвестування у розвиток і модернізацію промислових потужностей підприємств групи незважаючи на циклічність кризових явищ в промисловому секторі України.

«Аурум Груп розвиває підприємства у різних секторах економіки, у тому числі і промислові підприємства, які перебувають у важкому економічному стані. Так, Аурум Груп відновила роботу криворізького Дизельного заводу, одного із п’яти приватних вагонобудівних заводів, який наразі випускає вантажні магістральні піввагони і зерновози. Це дозволило групі протягом останніх двох років інвестувати близько 200 млн грн у будівництво нових вагонів, і таким чином сприяти зниженню дефіциту вагонів на залізничних шляхах країни. Крім того, враховуючи, що завод розташований у Кривому Розі, найпотужнішому регіоні України за обсягами залізничних перевезень, ми нещодавно завершили проект з відкриття вагоноремонтного депо», – зазначила Альона Лебедєва, засновниця Аурум Груп.

За словами генерального директора Аурум Груп Андрія Жарія, 2019 року група завершила черговий етап процесу осучаснення виробництва «Свеського насосного заводу» у Сумській області, де Аурум Груп встановила нову формувальну лінію за технологією холодно-твердіючих сумішей виробництва Omega Foundry Machinery Ltd.

«Відтепер завод зможе суттєво покращити точність виливок і підвищити якість готової продукції. Підприємство освоює і запускає у виробництво нову номенклатуру литих деталей і комплектуючих для вантажних залізничних вагонів. В планах – вихід на ринки Європейського та Азійського регіонів», – підкреслив Андрій Жарій.

Незважаючи на всі складнощі ведення бізнесу у прифронтовій зоні Луганської області, Аурум Груп не припиняє виробничі процеси на підприємствах у місті Рубіжне, зберігаючи робочі місця,  стабільно сплачуючи податки у місцевий бюджет.

Загалом номінантами премій Федерації роботодавців стали найпотужніші промислові підприємства України, зокрема, Крюківський вагонобудівний завод, Богуславська сільгосптехніка, компанії «ФЕД», UKRAVIT та багато інших.