Відповідно до розпорядження АТ «Укрзалізниця», ТОВ «Дизельний завод», що входить до складу Аурум Груп, отримав право на здійснення планових видів ремонтів піввагонів. Відтепер Дизельний завод має сертифікат на виконання наступних видів робіт:

  • деповський ремонт піввагонів;
  • капітальний ремонт піввагонів;
  • відчіпний ремонт піввагонів у обсязі ТО-2.

«З відкриттям депо на базі Дизельного заводу Аурум Груп планує посилити позиції заводу на ринку України, розширивши преференції для клієнтів підприємства. Відтепер компанії, які замовляють будівництво вагонів на заводі, отримують не лише безкоштовне гарантійне обслуговування, але й згодом можуть скористатися усіма послугами заводу з постгарантійного сервісного обслуговування», – підкреслила Альона Лебедєва, засновниця Аурум Груп.

Серед основних завдань, які акціонер поставила перед колективом заводу, є дотримання стабільно високої якості послуг та стислі терміни виконання робіт.

«Переваги приватного депо – можливість оперативно, якісно і у повному обсязі виконувати усі види ремонтних робіт, при цьому, пропонуючи ціну на рівні ринку», – зазначила А. Лебедєва.

Потужності заводу дозволятимуть підприємству виконувати ремонт 100-150 піввагонів щомісяця.

Політика підприємства у сфері управління якістю базується на дотриманні національних і міжнародних стандартів атестації виробництва та сертифікації всіх видів продукції. На заводі впроваджена система менеджменту якості  ISO 9001.

Загалом виробничі потужності заводу на сьогоднішній день дозволяють випускати близько 200 одиниць рухомого складу, зокрема: магістральні вагони – піввагони люкові моделі 12-9933; піввагони люкові моделі 12-9933-01; зерновози моделі 19-9945 та візкі моделі 18-1750 типу 2.

Також завод має можливість виконувати роботи з будівництва вантажних вагонів для внутрішньозаводської експлуатації, а також здійснювати капітально-відновлювальні ремонти вагонів для підприємств гірничо-металургійного комплексу: вагонів-хоперів для вугілля і агломерату; вагонів-самоскидів типу думпкар 2ВС-105 і ВС-60.