Найбільшими замовниками ремонту вагонів є «Лемтранс» і «Метінвест-Шиппінг»

Тисячний вантажний вагон відремонтовано вагоноремонтним депо «Агрегатбуд», яке входить до структури «Аурум Груп». Основними її замовниками є компанії – перевізники продукції ГМК. Про це повідомляє прес-служба групи.

Депо спеціалізується на поточному, деповському і капітальному ремонтах напіввагонів. Серед найбільших клієнтів «Агрегатбуд» такі компанії, як «Лемтранс», «Метінвест-Шиппінг».

«Сьогодні, наприклад, ми здійснюємо поточний і деповський ремонт напіввагонів найбільшого приватного оператора вантажних залізничних перевезень «Лемтранс», а для експедиторської компанії «Метінвест-Шиппінг» – капітальний ремонт напіввагонів», – зазначив Андрій Жарій, генеральний директор «Аурум Груп».

Також співробітники депо крім ремонтних робіт освоїли і випускають низку комплектуючих не лише для вагонобудівників, а й для підприємств гірничодобувної галузі України.

«На сьогодні рівень локалізації виробництва напіввагонів в Україні дуже високий – близько 98%. Ми також прагнемо розширювати номенклатуру комплектуючих, забезпечуючи свої внутрішні виробничі потреби. Так, на базі «Агрегатбуд» уже освоєно виробництво трьох десятків різних деталей, які використовуються для будівництва напіввагонів. Також депо освоїло і успішно постачає підприємствам гірничодобувної галузі України деталі, великі вузли та інші комплектуючі для ремонту внутрішньозаводських вагонів-самоскидів типу 2ВС-105, а також комплектуючі до системи розвантаження вагонів-окатишевозів», – наголосив Андрій Жарій.

 

GMK Center