Тисячний вантажний залізничний вагон відремонтовано вагоноремонтним депо «Агрегатбуд», яке входить в структуру Аурум Груп.

Депо спеціалізується на поточному, деповському і капітальному ремонтах піввагонів, серед найбільших клієнтів «Агрегатбуд» сьогодні такі компанії як «Лемтранс», «Метінвест-Шиппінг» та інші великі групи.

«Ми високо цінуємо, що нам довіряють і звертаються за послугами найбільші українські підприємства залізничної сфери. Сьогодні, наприклад, ми здійснюємо поточний і деповський ремонт піввагонів найбільшого приватного оператора вантажних залізничних перевезень «Лемтранс», а для експедиторської компанії «Метінвест-Шиппінг» – капітальний ремонт піввагонів», –  зазначив Андрій Жарій, генеральний директор Аурум Груп.

Також, за словами генерального директора Аурум Груп, співробітники депо крім ремонтних робіт на даний момент освоїли і випускають цілий ряд комплектуючих не тільки для вагонобудівників, але і для підприємств гірничодобувної галузі України.

«На сьогодні рівень локалізації виробництва піввагонів в Україні дуже високий, близько 98%. Ми в свою чергу також прагнемо розширювати номенклатуру комплектуючих, що випускається на виробничих потужностях Аурум Груп, забезпечуючи таким чином свої внутрішні виробничі потреби. Так, на базі «Агрегатбуд» вже освоєно виробництво трьох десятків різних деталей, які використовуються для будівництва піввагонів». Також депо освоїло і успішно постачає підприємствам гірничодобувної галузі України деталі, великі вузли і інші комплектуючі для ремонту внутрішньозаводських вагонів-самоскидів типу 2ВС-105, а також комплектуючі до системи розвантаження вагонів-окатишевозів», – підкреслив А. Жарій.

За словами генерального директора Аурум Груп, тривалі терміни ремонтів вагонів в депо «Укрзалізниці», що пов’язані з нестачею професійних кадрів, а також іноді і відсутністю необхідних вузлів і деталей, стимулюють вагоновласників  звертатися в приватні депо, де ремонтні роботи проводяться оперативно, прозоро і якісно. Зростаюча кількість замовлень показує, що такий підхід цінують клієнти. Тому група планує нарощувати в поточному році обсяги всіх видів ремонтних робіт.